سامانه خرید شماره مجازی

ورود ثبت نام خرید توسط ربات تلگرامی ما

💁🏻‍♂️ قوانین و توضیحات :


💡 شماره ها اختصاصی هستند و معمولا فقط به یک نفر داده میشوند توجه داشته باشید که ما مسئول از بین رفتن هیچ اکانتی نیستیم به این دلیل که ما سازنده این شماره ها نیستم و از مدیریت ما خارج میباشد
💡 شماره ها مصرفین پس تموم میشن ، پس دلیل وجود نداشتن شماره اینه که تموم شدن ؛ اما سریعا باز هم اورده میشه.
💡 اوردن شماره ها دست ما نیست و باید اپراتور اون کشور شماره ارائه بده تا بتونیم بیاریم.
💡 تمامی سایت ها به یک منبع مشخص شماره ها متصل هستند پس اگر توی این سایت شماره ای موجود نباشه ، توی هیچ سایت دیگه ای هم موجود نیست‌.
💡 تمامی شماره های سایت خام هستند یعنی قبل از شما ثبت نام نکرده اند ، بجز برخی شماره های کشور چین و روسیه که برای جلوگیری از این شماره رو توی تلگرام چک کنید و سپس اقدام به گرفتن کد کنید
💡 اما لازم به ذکر هست که پس از دریافت کد دیگه به هیچکس اون شماره فروخته نمیشه و کسی به اکانت شما نمیتواند از طریق خط وارد شود.
💡 شماره هایی هم کمیاب هستن و خیلی ها دنبال این شماره ها هستن پس برای گرفتن این شماره ها درصورتی که در سایت موجود نباشن باید حداقل هر ساعت یک بار چک کنید که اگر موجود شد سریعا خریداری کنید. (مثل شماره های انگلستان که درخواست زیادی دارند)
💡 ر صورتی که شماره های زیادی با IP شما ثبت نام شده باشند از شماره های چین یا روسیه استفاده نکنید چون ممکنه IP شما توسط تلگرام بلاک شده باشه و اکانت دلیت شود.
💡 در صورتی که کد دریافت نکردید باید برگشت بزنید و شماره جدید دریافت کنید ، برای دریافت کد باید شماره را در اپ اصلی آن نرم افزار وارد کنید تا کد دریافت نکنید پولی از شما کسر نخواهد شد
💡 برای اینکه امکان بلاک شدن شماره ها به صفر برسه توصیه میشه از وی پی ان استفاده کنید و موقع ساخت شماره اسم اکانتتون رو به زبون همون کشور بنویسید با گوگل ترنسلیت این امر بسیار راحته بعد چند روز اسم خودتونو بزارید.
⚠️ درصورت عمل نکردن به موارد بالا عواقب ان برعهده شما هست و به هیچ عنوان وجه پرداختی بازگشت نخواهد خورد. ⚠️

تمامی حقوق سامانه محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از قسمت های مختلف قابل پیگیری خواهد شد.

تمامی فعالیت های سامانه مطابق با قوانین جاری کشور می باشد.