سامانه خرید شماره مجازی

ورود ثبت نام خرید توسط ربات تلگرامی ما
سوالات متداول و مهم مربوط به راهنمای نحوه خرید از سایت و شماره های مجازی?!

🖥شماره خریدم کد نمیده چیکار کنم؟ لطفا 🎞فیلم آموزشی نحوه خرید را مشاهده کنید.

🖥چرا بعضی کشورها موجود نیست؟ از انجایی که ربات بین سایت های خارجی و کاربران واسطه است ممکن در برخی زمان ها شماره برخی🏳‍🌈 کشور ها موجود نباشد ( به دلیل مراجعه زیاد کاربران ) اما نگران نباشید بعد از مدتی شماره ها موجود میشود.
🖥فیلم رو هم نگاه کردم بازم کد نداد،چیکار کنم؟ لطفا جهت دریافت کد پس از اطمینان از ارسال کد توسط 📱اپلیکیشن درخواستی به شماره مورد نظر 30 ثانیه صبر کنید و سپس بر روی دکمه دریافت کد کلیک کنید.
🖥شماره رو وارد برنامه (تلگرام) کردم اما میگه اشتباهه،چرا اینجوریه؟ بر روی دکمه ↪️بازگشت کلیک کنید سپس مجددا نسبت به دریافت شماره و کد اقدام نمایید.
🖥شماره بدون ریپورت یعنی چی؟ شماره های مجازی اغلب ⛔️محدودیت ارسال پیام به اکانت های ایرانی را به مدت 4 روز دارند، بعد از 4 روز این محدودیت از بین خواهد رفت اما نوعی شماره ها در ربات وجود دارد که از همان ابتدا این محدودیت را ندارند و مانند خطوط ایرانی میتوان از همان ابتدا به اکانت های ایرانی پیام داد که اصطلاحا بدون ریپورت نام گذاری شده اند.
🖥چرا قیمت شماره مجازی آمریکا از روسیه بیشتر است؟ 📨خیلی ها این سوال رو پرسیدند باید بگیم که در ربات شماره ها کاملا اختصاصی هستند و این شماره مجازی آمریکا کاملا اختصاصی است و نه قبلا ثبت شده است و نه به غیر از شما به کسی واگذار خواهد شد. پس شماره مجازی های آمریکا در ربات اساسا با شماره مجازی های رایگان مانند text now و talk2 و که یک شماره را به 10 ها نفر رائه میکنند نیست.
🖥بیش از 3 شماره در روز از ربات خریدم اما بعد از چند ساعت همه شماره ها delete account شدند. علت چیه؟
🗯علت ❌دیلیت اکانت شدن شماره ها حساس شدن تلگرام نسبت به آی پی شماست. از آنجایی که تلگرام مخالف با عضو فیک و شماره مجازی در تلگرام است نباید بیش از 3 شماره مجازی بر روی یک آی پی (در یک روز) ثبت نام کنید. اگر قصد دارید تعداد بالا شماره مجازی خریداری و ثبت نام کنید، باید آی پی خود را پس از ثبت هر 3 شماره تغییر دهید. برای تغییر آی پی دو راه وجود دارد : 1⃣ استفاده از VPN 2⃣خاموش و روشن کردن مودم ، یا خاموش و روشن کردن دیتا در تلفن همراه برای چند دقیقه موجب تغییر آی پی شما خواهد شد.
🖥شماره ای که برای تلگرام خریدم بعد از دریافت کد یه نفر دیگه وارد اون بود یا two-step verification روی اکانت فعال بود، و نتوستم وارد بشم راه حل چیه؟
💬با توجه به اینکه شماره ها مستقیما از پنل های خارجی دریافت می شوند و ربات تنها واسط بین کاربر و پنل است امکان بررسی شماره ها توسط تیم ما امکان پذیر نیست! به همین علت گاها ممکن است بعد از دریافت کد اکانتی از قبل توسط شماره مورد نظر در اپلیکیشن مورد نظرتان خصوصا تلگرام فعال باشد؛ تنها راه حل برای جلوگیری از بروز این مشکل، چک کردن شماره مجازی قبل از دریافت کد است، بررسی این که شماره مجازی در اپلیکیشن مورد نظرتان قبلا ثبت شده است یا خیر به راحتی امکان پذیر است، برای تلگرام اگر شماره ثبت شده باشد بلافاصله با وارد کردن شماره در تلگرام پیغام ارسال کد به تلگرام فعال دیگر نمایش داده می شود و مانند شماره های ریجستر نشده نیست و این مورد به راحتی برای تلگرام و دیگر اپلیکیشن ها قابل بررسی است؛ در هر صورت اگر شماره ای دریافت کردید که از قبل ثبت شده بود (به ندرت پیش می آید) هرگونه عواقب آن بر عهده خریدار خواهد بود و تیم ما هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با بی دقتی کاربران را برعهده نمی گیرد.
🖥چرا شماره مجازی که خریدم داخل اکانت مخاطبینم بالا نمیاد? به دلیل اینکه اینکه چون شماره مجازی های که خریداری می شوند کشورهای خارجی بود برای رفع ان باید به صورت زیر مخاطبین را ذخیره کرد.
به عنوان مثال⬅️ +989353496853
🖥ایا امکان این هست که دوباره از شماره مجازی کد گرفت? 📮خیر به دلیل اینکه به سیاست ها و قوانین سایت های های خارجی و فقط یکبار اجازه امکان دریافت کد رابه کاربران را می دهد و سایت ما فقط یک واسطه فروش است به هیچ وجه در این کار دخیل نیست.
🖥چگونه میشود از یک شماره دوباره استفاده کرد میتواند به هر دلیلی پاک شده باشد مثل (فرمت گوشی یا پاک شدن برنامه....)? 📟فقط در اپلیکیشن تلگرام این امکان وجود دارد به دلیل اینکه این برنامه از کد فعال سازی درون برنامه ای برخوردار است قبل از فرمت یا به هر دلیلی پاک شدن شماره میشود از ان بکاپ گرفته تا بتوانید دوباره از ان استفاده کنید بکاپ یعنی در یک دستگاه دیگری این شماره هم نصب شده باشد متواند هرچیزی باشد (گوشی دیگه داشته باشه یا کامپیوتر یا لبتاپ....)
⚠️ درصورت عمل نکردن به موارد بالا عواقب ان برعهده شما هست و به هیچ عنوان وجه پرداختی بازگشت نخواهد خورد. ⚠️

تمامی حقوق سامانه محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از قسمت های مختلف قابل پیگیری خواهد شد.

تمامی فعالیت های سامانه مطابق با قوانین جاری کشور می باشد.